| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Karar | 128*128 |
| Ekran tipi | FSTN, Pozitif, Transfleksif |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| İsim | 7 bölümlü LCD ekran |
|---|---|
| Ekran modu | Olumlu |
| Görüş açısı | saat 9 |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Modül Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | VA LCD Ekran |
| teknoloji | LCD |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | İletken |
| Ekran tipi | bölüm |
| Ekran Tipi | TN LCD Ekran |
|---|---|
| teknoloji | LCD |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
|---|---|
| LCD tipi | HTN Transfive |
| Görüntüleme açısı | Geniş |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 Santigrat Derece |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | HT1621 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |