| Sürüş Gerilimi | 2.4~5.5V |
|---|---|
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Arka ışık | İsteğe bağlı (LED arka ışık) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Sürücü IC'si | HT1623 |
|---|---|
| en boy oranı | 16:9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 80 ℃ |
| Geri Polarizatör | İletken |
| Güç tüketimi | 25 watt |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Depolama Sıcaklığı | -10-+60°C |
|---|---|
| Sürücü IC Modeli | HT1621 |
| isim | 2 haneli LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 85 ℃ |
| Neden olmuş | 3pcs LED'i takın |
| Ekran Tipi | HTN LCD Ekran |
|---|---|
| görüş alanı | 95mm (U) * 50mm (G) |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | HTN negatif |
| Arayüz | PIN |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Çalışma Kaynağı | 5.0V |
|---|---|
| Sürücü modu | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arayüz türü | COB+Zebra |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Saklama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arka plan rengi | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | Pin |
| Bağlayıcı | Pim, 17 sayı |
| VOP | 5V |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |