| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arka plan | Siyah renk |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Çalışma sıcaklığı. | -10 ~+60 ℃ |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| Konektörler | Pin, 40 sayı |
|---|---|
| LCD Polarizörü | İletken |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Gerilim | 4,5 volt |
| Anahat boyutu | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |