| Nazwa | Moduł segmentu LCD |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Polaryzator | Transmisyjny |
| Podświetlenie | Biały |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Tło | Kolor czarny |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Temperatura operacyjna. | -10 ~+60 ℃ |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Małe zamówienia | Przyjęty |
| Złącze | Szpilka lub Zebra |
| Warunki jazdy | 4,5 V |
| Podświetlenie LED | biały |
| Złącza | PIN, 40 liczb |
|---|---|
| Polaryzator LCD | Transmisyjny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Woltaż | 4,5 V |
| Wymiar konturowy | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |