| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| Tryb interfejsu | 8 bitów 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Wzór koloru | Black Film Negative Display |
| Tryb wiązania | Wpływ COG |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Kontroler | UC1698U (COG) |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 114,0 (w) ´ 64,0 (h) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | T6963c lub equ. |
| Typ interfejsu | HDMI, VGA |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wyświetlacz TFT okrągły LCD |
| Port | SHENZHEN |
| Typ panelu | IPS |
| Słowo kluczowe | Okrągły kształt |
| nazwisko | Mały ekran wyświetlacza LCD TFT |
|---|---|
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V2 |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| LED szt | 1 sztuk |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD 1602 |
|---|---|
| formacie zdjęcia | JPG, PNG, BMP |
| Rozmiar ekranu | 7 cali |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ° C. |
| Typ wyświetlacza | STN/ niebieski, ujemny, transmisyjny |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |