| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| Τρόπος διεπαφής | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Μοτίβο χρώματος | μαύρη οθόνη αρνητικών ταινιών |
| Τρόπος σύνδεσης | Επενδύσεις |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C σε 80°C |
| Ελεγκτής | UC1698U (COG) |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
|---|---|
| Επίδειξη | TFT γύρω από την επίδειξη LCD |
| Λιμάνι | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λέξη-κλειδί | Στρογγυλό σχήμα |
| όνομα | Μικρή οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V2 |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| PC οδηγήσεων | 1 ΤΕΜ |
| όνομα | 1602 Μονάδα οθόνης LCD |
|---|---|
| Φόρμα φωτογραφίας | JPG, PNG, BMP |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70 °C |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ/ BLUE, αρνητικό, μεταδοτικό |
| Ονομα | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 480x800 κουκκίδες |
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |