| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| όνομα | μονόχρωμα μοντέλο οθόνης LCD |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -30-80'C |
| Μέγεθος σημείων | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Χώρος προβολής | 76 ((W) * 26 ((H) mm |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |