| نام | ماژول LCD بخش |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
| نور پس زمینه | سفید |
| نام | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| حالت نمایش | VA، منفی |
| پس زمینه | رنگ مشکی |
| نوع نمایشگر | VA LCD |
| دمای عملیاتی | -10 ~+60 ℃ |
| نام | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| سفارشات کوچک | پذیرفته شد |
| رابط | سنجاق یا گورخر |
| وضعیت رانندگی | 4.5 ولت |
| نور پس زمینه | سفید |
| اتصال دهنده ها | پین ، 40 شماره |
|---|---|
| پلاریزر LCD | منتقل کننده |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| ولتاژ | 4.5 ولت |
| بعد طرح کلی | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| نام | ماژول نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| دما | -30-80'c |
| اندازه نقطه | 0.55 میلی متر (L)*0.4mm (W) |
| منطقه مشاهده | 76 (w)*26 (ساعت) میلی متر |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |