| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controleur | SED1520 of gelijkwaardig. |
| Stipveld | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| modulegrootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| naam | monochrome lcd-displaymodule |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| stoortemperatuur | -30-80'C |
| puntgrootte | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Kijkgebied | 76(B)*26(H) mm |
| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |