| όνομα | Εικονική οθόνη LCD 5V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό, 3,0V, 90mA |
| Τάση | 3.3V |
| Μέγεθος των σημείων | 0.32×0.32 χιλ. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30~+80°C |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | 3.0V |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετικό, διαφωτιστικό |
| Κατεύθυνση θέασης | 6.00 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Δουλειά, 1/9 Προστασία, 9.2V |
| όνομα | Μονοχρωματική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 160*160 pixel |
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN, Transflecitve/Positive,1/160Δουλειά,1/10Προκατάληψη |
| Επίδειξη | OLED |
| Περιοχή θέασης | 60.00 × 60.00MM |
| Ονομασία | 8x2 χαρακτήρες οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | S6B0069 ή ισοδύναμο |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Σχέδιο οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/14 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
|---|---|
| όνομα | Δείκτης LCD |
| Καταμέτρηση καρφιτσών | 32PIN |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | ST7567 |
| όνομα | Μικρή ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 128*64 |
| Περιοχή θέασης | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| Άρθρο | 12864 ΛΚΜ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| όνομα | Μικρή επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Λέξεις-κλειδιά | Οθόνη LCD 2,95 ιντσών |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA LCD |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC-+70ºC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |