| nazwisko | 5V LCD Wyświetlacz monochromowy |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Biały, 3,0 V, 90 mA |
| napięcie | 3,3 V |
| Wielkość kropek | 0,32 × 0,32 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+80 ° C. |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Zasilanie | 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | FSTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Kierunek patrzenia | 6.00 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 9,2 V |
| nazwisko | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160*160 Pexels |
| Rodzaj LCD | FSTN, transflecitve/dodatnia, 1/160duty, 1/10bias |
| Wyświetlacz | OLED |
| obszar wyświetlania | 60,00 × 60,00 mm |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD o znaku 8x2 |
|---|---|
| Kontroler | S6B0069 lub równoważny |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
| Schemat jazdy | 1/160 Duty, 1/14 stronniczość |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Nazwa | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
|---|---|
| nazwa | wyświetlacz LCD |
| Liczba pinów | 32PIN |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | ST7567 |
| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
|---|---|
| Rodzaj | Wyświetlacz LCD VA |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura robocza | -20°C-+70°C |
| niestandardowe | niestandardowe |