| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ LCD | Segmentowy wyświetlacz |
| Technologia | LCD |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Sposób połączenia | Szpilka |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Kolor wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Kolor wyświetlacza | Monochromia |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Kąt widzenia | Szeroki |
| Woltaż | 5v |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 50 ° C. |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Typ interfejsu | PIN, 46 Numbers |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | -20 ~+70 ℃ |
| Złącze | PIN, 30 cyfr |
| Typ LCD | STN Negatywne, Transmisyjne |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Łączność | FPC |
|---|---|
| Rozmiar obszaru V | 41 * 32,5 mm lub niestandardowe |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm lub niestandardowe |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Kolor tła | Zielony |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, pozytywny |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Obowiązek | 1/4 |
| Składowanie | -30 ℃ do 80 ℃ |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |