| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Polarizör tipi | İletken |
| LCD tipi | Bölümlere ayrılmış ekran |
| Teknoloji | LCD |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Bağlantı yolu | Pin |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| EKRAN RENK | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Renk Göster | tek renkli |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Görme açısı | Geniş |
| Gerilim | 5V |
|---|---|
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ° C ila 50 ° C |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Arayüz türü | Pin, 46NUMBER |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlayıcı | PIN, 30 rakam |
| LCD tipi | STN Negatif, Aktarıcı |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| LCD tipi | HTN pozitif, Aktarıcı |
| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka plan rengi | Yeşil |
|---|---|
| Ekran modu | TN, pozitif |
| Polarizör tipi | İletken |
| Görev | 1/4 |
| Depolamak | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |