| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 128*128 |
| Typ wyświetlania | FSTN, pozytywny, przemyślany |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Pozytywny |
| Kąt widzenia | godzina 9 |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Obszar widoku | 54 (W)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ wyświetlania | Człon |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Typ LCD | HTN transmisyjny |
| Kąt oglądania | Szeroki |
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Temperatura robocza | 0 do 50 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | HT1621 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |