| Spanning | 3V |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40 ° C tot 80 ° C |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werktemperatuur | -30°C aan 70°C |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Type weergave | Aangepast LCD-scherm |
| Verbindingsweg | Pin, 13 nummers |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Sollicitatie | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Verbindingsweg | Zebra Strip |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Oplossing | Aangepast |
| LCD-type | VN LCD-scherm |
| Afmetingen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |