| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| nazwisko | Mały ekran wyświetlacza LCD TFT |
|---|---|
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V2 |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| LED szt | 1 sztuk |