| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |
| Drijven IC | NV3041A-01 |
|---|---|
| Schuilplaats | 400cd/m2 |
| Bekijk richting | Alle O'Clock |
| Maat | 4,3 inch |
| Overzichtsdimensie | 105,46x67,10x3,00mm |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Materiaal | Tft |
|---|---|
| TFT-interface | RGB |
| Achterlicht Lichtsterkte | 300 CD/M2 |
| Pixelhoogte | 219(H) x 225(V) |
| Aantal stippen | 1280(RGB)*120 |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |