| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| PINN -nummer | 12pins |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Maat | 1,33 duim |
| Algemene afmetingen | 36,67(H) X 88,45(V) X 1,61(T) mm |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Schermgrootte | 3,51 inch |
| Kijkhoek | IPS volledige kijkhoek ((80/80/80/80) |
| Lichtbron | LED |