| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Oplossing | 480 x 800 pixels |
|---|---|
| Producttype | IPS het Scherm van TFT LCD |
| Schermtype | Tft |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Interface | MCU16 beetje |
| Afmetingen | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Aantal pinnen | speld 25 |
| Spanning | 5.0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Modulegrootte | 34,00*43,70*2,5 |
| Bestuurder lC | ST7262 |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | COB+Zebra |
| Operationele temp | 0°C-+50°C |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Plicht | 1/4 |
| Pinnen nummer | 25pins |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Weergavemodus | VA negatief |
|---|---|
| Hoekrichting bekijken | 6o'Clock |
| Werkspanning | 4.8V |
| Polarisatiemodus | Transflectief transflive (aangepast) |
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
|---|---|
| Kleurdiepte | 65K/262K |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Paneeltype | IPS |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |