| Pin Number | 24 PIN |
|---|---|
| Interface Types | MPU 8 Bit, (customizable) |
| Response Time | 10 Ms |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Display Size | 1.44 Inches |
| Screen Size | 4 Inches |
|---|---|
| Outline Size | 84.0(W) X 84.0 (H) X 3.37 (T) Mm |
| Interface | MCU SPI |
| Connectivity | Plugging |
| Resolution | 320*320 Pixels |
| Product Type | TFT LCD Screen |
|---|---|
| Viewing Angle | 85°/85°/85°/85° |
| Touchscreen | Capacitive Touch Panel |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Resolution | 1920×1080 Pixels (RGB Stripe) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Aa Size | 22.7(W) X 42.72(H) |
| Screentype | TFT LCD |
| Overall Dimensions | 25(W) X 49.33(H) X 2.11(T) |
| Viewing Direction | Free |
|---|---|
| Outline Size | 142.56 (H)*148.24 (V)*5.1(D) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive Touch |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlighttype | LED |
| Viewing Angle | 80° All Directions (CR ≥ 10) |
| Surface Luminance | 350 Cd/m² (typical) |
|---|---|
| Pins Number | 48 Pins |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Interface | MCU/RGB/SPI |
| Screentype | LCD TFT |
| Backlighttype | LED |
|---|---|
| Outline Dimension | 57.14 X 96.85 X 1.95 Mm |
| Display Technology | TFT LCD |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Screen Size | 3.97 Inches |
| Interface Types | MCU&SPI |
|---|---|
| Viewing Direction | 12:00 |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Fpc Connect | Plugging (customizable) |
| Outline Size | 55.26*84.69*2.1 Mm |
| Pins Number | 50 Pins |
|---|---|
| Interface | RGB/MCU |
| Outline Size | 50.0*69.2*3.5 |
| Connectivity | Plugging (customizable) |
| Touch Screen | Resistive Touch Panel |