| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Module Size | 34.00*43.70*2.5 |
| Driver Lc | ST7262 |
| Pins Number | 25Pins |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Pixel Arrangement | RGB-Stripe |
| Viewing Angle | 12:00 |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
| Color | White |
|---|---|
| Connectors | COB+Zebra |
| Operating Temp | 0℃-+50℃ |
| Bias | 1/3 |
| Duty | 1/4 |
| Display Mode | VA Negative |
|---|---|
| View Angle Direction | 6O′clock |
| Working Voltage | 4.8V |
| Polarizer Mode | Transflective Transmissive (Customized) |
| Drive Condition | 1/4 Duty1/3bias |
| Viewing Direction | 12 O' CLOCK |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Bias | 1/3 |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Lcd Type | VA, Nagative |
| Driving Ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400cd/m2 |
| View Direction | ALL O’clock |
| Size | 4.3 Inch |
| Outline Dimension | 105.46x67.10x3.00mm |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
|---|---|
| Cover Glass Dimension | Customizable |
| Screen Size | 2.2 Inches |
| Operatingtemperature | -20 To 70 °C |
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Number Of Pins | 24 Pins |
|---|---|
| Color Depth | 65K/262K |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 Cd/m2 |
| LED Backlight | White, 2PCS |
|---|---|
| Resolution | 128x64 |
| Controller | ST7033 |
| Storage Temperature | -30℃ To 80℃ |
| Response Time | 5 Ms |
| Resolution | Customized |
|---|---|
| Backgroundcolor | White |
| Outline Dimension | 113(W)* 75(H)* 2.8(T) Mm |
| Voltage | 3.6 V |
| Connectivity | PIN, 40 Numbers |