| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Display Technology | TFT LCD |
| Displaysize | 2 Inches |
| Connection | FPC Connector Type |
| Screen Size | 2 Inches |
| Display Technology | TFT LCD |
|---|---|
| Outline Size | 41.7×56.16×3.35 Mm |
| Active Area Size | 34.85×43.56 Mm |
| Touchscreen | Without Touch Screen (Optional) |
| Fpc Connect | 14 Pins (can Be Customized) |
| Operating Voltage | 3.3V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Outline Size | 50.0×69.2mm |
| Touchscreen | Optional Capacitive Touch |
| Display Type | TFT LCD |
| Transmissive Mode | Normally Black |
|---|---|
| Touch Screen | Capacitive Touch Screen |
| Size | 3.5 Inches |
| Aa Size | 48.96×73.44mm |
| Interface | 3SPI+RGB16 Bit |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Module Size | 155.2×89.4×5.5 Mm |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Touch Screen | Resistive Touch Panel |
| Connectivity | ZIF / Plugging |
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
|---|---|
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Touch Screen | Customized |
| Light Source | White LED*6 |
| Display Technology | LCD |
| Fpc Connect | 40 Pins |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Display Type | TFT LCD |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Size | 2.4 Inch |
| Overall Dimensions | 36.67(H) X 88.45(V) X 1.61(T) Mm |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Size | 3.51 Inches |
| Viewing Angle | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Light Source | LED |
| Outline Dimension | 25.8 X 49.72 X 1.43 Mm |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Direction | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Resolution | 170 X 320 |
| Backlight Type | LED |
| Pins Number | 19PINS |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Display Type | VA LCD |
| Bias | 1/3 |
| Lcd Drive Voltage | 5.0V |