| Product | 3.6 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Interfacedefinitie | RGB 24 beetjes |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bestuurder Ic | ST72566 |
| Tegenlicht | LED-zijnlichttype |
|---|---|
| interfacetype | SPI |
| Drijfveer | ST7789V |
| LCD Actief gebied | 33.48*44.64 |
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | HTN, Positief, Transflectief |
| Rijd IC | ST7565R |
| Kleur | Monochroom |
| Richting bekijken | 12.00 uur |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |