| Εμπόρευμα | 3.6 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Ορισμός διασύνδεσης | RGB 24 μπιτ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ST72566 |
| Οπίσθιο φωτισμό | Τύπος πλευρικού φωτισμού LED |
|---|---|
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Οδηγώ | ST7789V |
| Ενεργή περιοχή LCD | 33.48*44.64 |
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Ονομα | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 480x800 κουκκίδες |
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | ΧΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| DRIVE IC | ST7565R |
| Χρώμα | Μονόχρωμος |
| Κατεύθυνση προβολής | 12.00 η ώρα |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |