| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567 |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| ψήφισμα | 128x64 pixel |
| Αριθμός Fpc | 30 PIN |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0,96 ίντσες |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Γωνία θέασης | 170° οριζόντια, 160° κατακόρυφη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | 4 SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | Χωρίς/με RTP/με το ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Εμπόρευμα | 3,5 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD LCD |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30W |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| τύπος διεπαφής | Rgb |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Αριθμός καρφίτσες | 14 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| μέγεθος ενότητας | 42,0(Π)* 47,6(Υ)* 2,1(Τ) χλστ |