| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Oplossing | Aangepast |
| LCD-type | VN LCD-scherm |
| Afmetingen | Aangepast |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Bestuurder IC | ST7567 |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| oplossing | 128x64 pixels |
| Fpc-nummer | 30PIN |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |
| MAAT | 0,96 inch |
|---|---|
| Pixelafstand | 0.17925 mm |
| Kijkhoek | 170° horizontaal, 160° verticaal |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | 4 SPI |
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aanraakscherm | Zonder/met RTP/met CTP |
| Kijkhoek | Alle |
| Product | 3.5 inch vierkant TFT LCD -display |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Stroomverbruik | 30W |
| Ingangsspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| interfacetype | RGB |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Polarisatortype | Overdraag |
| LCD -type | Gesegmenteerd scherm |
| Technologie | LCD |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |