| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI / RGB (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Αριθμός καρφιτσών | 40PINS |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 πινές |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ψήφισμα | 540x1080 εικονοστοιχίες |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | Διάταξη SPI 4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |