| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
|---|---|
| Cover Glass Dimension | Customizable |
| Screen Size | 2.2 Inches |
| Operatingtemperature | -20 To 70 °C |
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Pin Number | 50 PIN |
| Transmissive Mode | Normally Black |
| Connection | ZIF |
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Resolution | 128x160 |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Type | TFT |
| Connection | Soldering |
| Screen Size | 1.77 Inches |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Connectivity | Plugging |
| Interface | MCU&SPI |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Operating Voltage | 3.3V / 5V |
| Viewing Direction | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| Touch Screen | RTP |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Screen Size | 2.4 Inches |
| Backlight Technology | LED |
| Aa Size | 30.60(W) X 40.80(H) |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Pin Number | 14 PIN |
| Interface Types | 4Wire SPI |
| Interface Types | RGB 18bits |
|---|---|
| Connectivity | Plugging |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Pin Number | 39 PIN |
| Lcd Type | IPS |
| LED Backlight | White, 2PCS |
|---|---|
| Resolution | 128x64 |
| Controller | ST7033 |
| Storage Temperature | -30℃ To 80℃ |
| Response Time | 5 Ms |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operation Temp | -20+70℃ |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Display Mode | Positive Or Negative |
| Display Type | COG |