| Module Size | 55.26x84.69x3.35 Mm |
|---|---|
| Resolution | 480x800 |
| Brightness | 300 Cd/m² |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Interface Types | MIPI (Customizable) |
| Led Number | 3LEDs |
|---|---|
| Power Supply | 2.8V |
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Driver Ic | ST7789T3 |
| Size | 4 Inches |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angles |
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2 ( Customizable) |
| Light Source | White LED |
| Connection | Plugging (customizable) |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Dimensions | 42.72(W) X 59.46(H) X 2.34(T) |
| Luminance | 400 Cd/m2 |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Connection | Plug-in |
| Appearance Size | 50.0(L) X 40.0(W) X 4.1(T) Mm |
|---|---|
| Driving Scheme | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Display Resolution | 160*95 |
| Interface | MPU ( Can Be Customized ) |
| Va Size | 47.0(L) X 30.0(W) Mm |
| Screen Size | 1.09 Inches |
|---|---|
| Module Size | 30.59 (H) X 32.98 (V) |
| Resolution | 240*240 Pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Backlight Type | LED |
| Light Source | White LED*6 ( Customizable ) |
|---|---|
| Screen Size | 4.3 Inches |
| Pins Number | 45 Pins |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Connectivity | Plugging ( Customizable ) |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Viewing Direction | 80° All Directions |
| Overall Dimensions | 59.60x47.3x3.4 Mm |
| Pin Number | 40 PIN |
| Connection | FPC Connector Type |
| Pins Number | 40 Pins |
|---|---|
| Pixel Arrangement | RGB-Stripe |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Displaysize | 3 Inches |
| Interface | RGB 16-bit |
| Resolution | 128x 64 Pixels |
|---|---|
| Display Mode | FSTN |
| Controller | S6B0724 |
| Connector | COG+FPC, 10pin |
| Production Technology | COG |