| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| yenileme hızı | 60Hz |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Renkli gam | %72 NTSC |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Pim numarası | 26PINS |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 250 Cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu | 31,52(G) x 33,72(Y) x 1,94(D) |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |