| ترتیب پیکسل | SPI |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT |
| لامپ | 300cd/m2 |
| ابعاد طرح | 54.48 (H)x84.71 (V)x3.40 (T) (mm) |
| عمل | -20 ~ +70 |
| رنگ ها | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ~ 70 |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه | 5 اینچ |
| منطقه فعال | 62.10 (H)x110.40 (V) |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | MIPI |
| رنگ الود | 72٪ NTSC |
| درخشندگی | 300 CD/m2 |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری کرد |
|---|---|
| نوع نمایشگر | سد |
| منبع نور | رهبری سفید |
| شماره پین | 26pin |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| نام | صفحه لمسی TFT LCD |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.60*64.80mm |
| روشنایی | 300nit |
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| اتصال | HDMI ، VGA |
| نوع پنل | TFT |
|---|---|
| رنگ نمایشگر | سفید آبی اختیاری |
| صفحه لمسی | بدون صفحه نمایش لمسی (اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش | 0.96 اینچ |
| اتصال | لحیم کاری / هاتبار (قابل تنظیم) |
| دمای عملیاتی | -40°C تا +70°C (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 47.0 (L) X 43.0 (W) X 13.8 (T) میلیمتر |
| تعداد پیکسل ها | 128*64 |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایو | SSD1309 یا معادل آن |
| ابعاد کلی | 24.74 x 16.9 x 1.42 (ملی متر) |
|---|---|
| اندازه نمایشگر | 0.96 اینچ |
| منطقه فعال | 21.74 x 10.86 (ملی متر) |
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| شماره پین | 30pin |
| نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| درخشندگی | 250 سی دی بر متر مربع |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| اندازه ماژول | 31.52 (W) x 33.72 (H) x 1.94 (T) |
| اندازه نمایشگر | 1.54 اینچ |
| نور پس زمینه | 4 تراشه LED سفید ، 4pvf = 3.2+1.0V ؛ if = 80ma |
|---|---|
| قطعنامه | بر اساس مدل متفاوت است |
| نمایش | OLED |
| نسبت کنتراست | بر اساس مدل متفاوت است |
| نوع | PMOLED |