| AA-formaat | 30,60(B) x 40,80(H) |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pin -nummer | 14 Pin |
| Interfacetypen | 4draads SPI |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,3 inch |
| Pinnen nummer | 45 spelden |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Connectiviteit | Plugging (aanpasbaar) |
| Maat | 4 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Lichtbron | Wit LED |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| oplossing | 128x 64 pixels |
|---|---|
| Weergavemodus | FSTN |
| Controleur | S6B0724 |
| Connector | COG+FPC, 10PIN |
| Productietechnologie | Tandwiel |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Aanraakscherm | NEE |
| Het bekijken | Volledige weergave |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
| Kleurbereik | RGB 100% |