| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Groene Backlight |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128x64 |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V ((Typische waarde) |
| Controller-chip | ST7565R |
| Polarisatortype | transflectief |
| Interface connector | 8080 MCU-interface OF 6800 MCU-interface OF 4-lijn SPI-interface |
| Naam | LCD-scherm met 7 segmenten |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Weergavetype | HTN negatief, transmissief |
| Operationele temp | 0 tot 50 ℃ |
| Driver IC | AIP31621E |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |