| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| naam | 5V LCD-scherm Monochroom |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Wit, 3,0 V, 90 mA |
| Spanning | 3.3V |
| Grootte van de stippen | 0,32×0,32 mm |
| Bergingstemperatuur | -30~+80°C |
| naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Display resolutie | 160*160 pexels |
| LCD-type | FSTN, Transflective/Positive, 1/160Duty, 1/10Bias |
| Weergave | OLED |
| Zichtgebied | 60.00×60.00MM |
| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |