| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wyświetlacz TFT okrągły LCD |
| Port | SHENZHEN |
| Typ panelu | IPS |
| Słowo kluczowe | Okrągły kształt |
| zarys wymiarowy | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |