| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Bağlayıcı tipi | PIN (Özelleştirilmiş) |
| VA boyutu | 105(G)* 51(Y) mm |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arayüz | LVDS |
|---|---|
| Operasyon sıcaklığı | -20+70 ℃ |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Ekran modu | Pozitif veya negatif |
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| nokta düzenlemesi | 1024*600 |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Aktif alan | 222.72 çarpı 125.28 |
| Arka ışık | 24-Kalıp Beyaz Led |
| Tip | TFT |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Aktif alan | 70.08 (w) x52.56 (h) mm |
| Nokta | 219 (w) x219 (h) um |
| Saklama sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Anahat Boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Lcm Şeması | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Alan boyutunu görüntüleme | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| düğmeler | Oynat/Duraklat, Hacim, Önceki, Sonraki |
| Başvuru | Endüstri, sağlık, otomotiv, ev aletleri |
| Arayüz | MCU - SPI 4 TEL |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Özelleştirmek | Destek |
| Bakış açıları | tüm saat |
| Boyut | 5.5 inç |
| LCM anahat boyutu | 76,44x135,20x3,31 mm |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |