| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
|---|---|
| Aktif alan | 55x23mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Çalışma Gerilimi | 3.0~5.0V |
| Ekran modu | Olumlu |
| Ekran Boyutu | 128x64 piksel |
|---|---|
| Parlaklık | 180 CD/M2 |
| Görüş açısı | 6:00 |
| modül boyutu | 79,05(U) X 35,2(G) X 8,04(Y) (mm) |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
|---|---|
| Renkler | 262K |
| Piksel düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| en boy oranı | 16:9 |
| Aktif alan | 61,56(Y)x109,53(D) |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |