| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| FPC | 16PIN |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
| Arayüz | 4 hatlı SPI Arayüzü |
| Ekran Tipi | LCD |
| Aktif alan | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kontrast oranı | 500: 1 |
| Dokunmatik ekran | 4 Telli Rezistif (Opsiyonel/Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Arayüz türleri | SPI |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Anahat Boyutu | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pin numarası | 13 pin |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Genel Boyutlar | 36,67(Y) X 88,45(D) X 1,61(D) mm |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 3,51 inç |
| Görüş Açısı | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |