| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Tedarikçi Türü | Üretmek |
|---|---|
| LCD boyutu | 4.0 inç |
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
| Yüzey tedavisi | Anti-Glare |
| LED arka ışık | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| çözünürlük | 128x64 |
| Denetleyici | ST7033 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki süresi | 5 ms |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Malzeme | TFT |
|---|---|
| TFT Arayüzü | RGB |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 300 CD/M2 |
| Piksel Aralığı | 219(Y) x 225(D) |
| Nokta sayısı | 1280(RGB)*120 |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Çözünürlük | 128x160 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran türü | TFT |
| Bağlantı | Lehimleme |
| Ekran Boyutu | 1,77 inç |