| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Ekran modu | Negatif |
| Yüzey Parlaklığı | 420 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyut | 3,5 İnç |
| Arayüz türleri | MCU ve SPI |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+70C |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM boyutu | 73.03 (h)*76.48 (v)*2.3 (d) mm |
| Dokunmatik panel | CTP&RTP'yi özelleştirme desteği |
| optik açı | Tüm |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde beyaz |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |