| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0~+50°C |
| Ekran Rengi | Siyah |
| Nokta | 128*128 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | RTP'siz/RTP'li/ CTP'li |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Emtia | 3.5 inç kare TFT LCD ekranı |
| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |