| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |
| Interface | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Type | IPS TFT LCD -display |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Aantal pixels | 240 (H)×320(V) |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Product | 3.6 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Interfacedefinitie | RGB 24 beetjes |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bestuurder Ic | ST72566 |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50°C |
| Kleur weergeven | Zwart |
| DOT | 128*128 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aanraakscherm | Zonder/met RTP/met CTP |
| Kijkhoek | Alle |
| Product | 3.5 inch vierkant TFT LCD -display |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |