| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Weergavegebied weergeven | 66,0(B)* 32,7(H) mm |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| FPC-nummer | 26 pin |
| Interface | 8-bits Parallel, SPI |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Paneeltype | TFT LCD |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,2025 mm |
| LCD-type | Tft |
| Luminantie | 450 cd/m2 |
| LCD-type | Normaal zwart |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/CTP |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| touchscreen | Aangepast |
| Connector | 14PIN SOCKET FPC |
| Type | IPS |