| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Type connector | Pin (aangepast) |
| VA-maat | 105(B)* 51(H) mm |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |
| Puntregeling | 1024*600 |
|---|---|
| Kleur | 16.7 M |
| Actief gebied | 222.72 maal 125.28 |
| Achtergrondverlichting | 24-matrijzen witte led |
| Type | Tft |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Kijkhoek | Alle |
| Actief gebied | 70.08 (w) x52.56 (h) mm |
| Stipveld | 219 (w) x219 (h) um |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Lcm-schema | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Grootte van het zichtgebied | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| Buttons | Afspelen/Pauze, volume,vorig,volgend |
| Sollicitatie | Industrie, gezondheidszorg, automotive, huishoudelijke apparaten |
| Interface | MCU - SPI 4 -draads |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Pas aan | Steun |
| Hoeken bekijken | Alle uur |
| Maat | 5,5 duim |
| LCM -overzichtsdimensie | 76,44x135,20x3,31mm |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |