| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
|---|---|
| Actief gebied | 55x23mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bedrijfsspanning | 3,0~5,0V |
| Weergavemodus | Positief |
| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Groene Backlight |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128x64 |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| AA-formaat | 30,60(B) x 40,80(H) |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pin -nummer | 14 Pin |
| Interfacetypen | 4draads SPI |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Pin -nummer | 40 pin |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 |
| Verbinden | ZIF FPC 46 mm |
| Schermtype | TFT |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |