| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| اندازه مشاهده | 26.355x 25.33 میلی متر |
|---|---|
| منطقه فعال | 55x23mm |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ عملیاتی | 3.0 ~ 5.0 ولت |
| حالت نمایش | مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
|---|---|
| روشنایی | 180 CD/M2 |
| زاویه دید | ساعت 6:00 |
| اندازه ماژول | 79.05 (L) X 35.2 (W) X 8.04 (H) (mm) |
| نور پس زمینه | نور پس زمینه |
| اتصال | اتصال به برق |
|---|---|
| رنگ نور پس زمینه | نور پس زمینه سبز |
| دمای عملیاتی | -10 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 |
| نور پس زمینه | نور پس زمینه |
| انواع رابط | ورودی دیجیتال LVDS |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اتصال | اتصال به برق |
| اندازه صفحه نمایش | 8.0 اینچ |
| زاویه دید | 170 درجه (CR≥10) |
| درخشندگی سطحی | 300 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| رنگ ها | 262 هزار |
| ترتیب پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| منطقه فعال | 61.56 (H)x109.53 (V) |
| اندازه AA | 30.60 (W) x 40.80 (H) |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| شماره پین | 14 پین |
| انواع رابط | 4 سیم SPI |
| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| اندازه نمایشگر | 4 اینچ |
|---|---|
| رابط | RGB+SPI |
| شماره پین | 40 پین |
| اتصال | ZIF |
| صفحه نمایش لمسی | بدون لمس، (با CTP اختیاری) |