| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Voltage | 5V |
| Production Capacity | 100000 PC/monthes |
| Interface Type | COB+PIN |
| Customized | Customized |
| View Area | 54(W)* 19(H) Mm |
|---|---|
| Duty | 1/4 |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Display Type | Segment |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Supply Voltage | 5V |
| Production Capacity | 10000 PC/monthes |
| Working | 0 To 50℃ |
| Lcd Type | TN Negative, Transmissive |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Module Size | 34.00*43.70*2.5 |
| Driver Lc | ST7262 |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Size | Customized |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Number Of Dots | 128X64 Dots |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Operating Temperature | –20℃ To +70℃ |
| Viewing Angle | All Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Display Type | TFT |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Brightness | 300 Cd/m2(nits) |
| Displaysize | 2.4 Inches |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Interface | SPI (can Be Customized) |
| Supplier Type | Manufacture |
|---|---|
| Lcd Size | 4.0 Inch |
| View Direction | Free |
| Viewing Area | Φ101.52mm |
| Surface Treatment | Anti-glare |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Outline Size | 19.65(H)*36.76(V)*1.6(D)mm |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Screen Size | 1.47inches |