| Screen Size | 4 Inches |
|---|---|
| Outline Size | 84.0(W) X 84.0 (H) X 3.37 (T) Mm |
| Interface | MCU SPI |
| Connectivity | Plugging |
| Resolution | 320*320 Pixels |
| Viewing Direction | Free |
|---|---|
| Outline Size | 142.56 (H)*148.24 (V)*5.1(D) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive Touch |
| Backlight Technology | LED |
| Fpc Connect | 24 Pins |
|---|---|
| Dimensions | 57.14 X 96.85 X 1.95 Mm |
| Luminance | 420 Cd/m2 |
| Screentype | LCD TFT |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Operating Temperature | -20 To 70 °C |
|---|---|
| Displaysize | 4 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Fpc Connect | 51 Pins |
| Viewing Direction | IPS All Viewing Angles |
| Interface | Mpu 8 Bit |
|---|---|
| Operating Voltage | 2.6V To 3.3V, Typical Value 2.8V. |
| Outline Size | 33.9×44.05×2.5mm |
| Panel Type | IPS |
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Operating Voltage | 3.3V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Outline Size | 50.0×69.2mm |
| Touchscreen | Optional Capacitive Touch |
| Display Type | TFT LCD |
| Transmissive Mode | Normally Black |
|---|---|
| Touch Screen | Capacitive Touch Screen |
| Size | 3.5 Inches |
| Aa Size | 48.96×73.44mm |
| Interface | 3SPI+RGB16 Bit |
| Fpc Connect | 40 Pins |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Display Type | TFT LCD |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Size | 2.4 Inch |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
|---|---|
| Pins Number | 24 PINS |
| Interface | MCU ( Customizable ) |
| Outline Dimension | 31.52x33.72x1.8 Mm |
| Screentype | LCD TFT |
| Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Direction | All Viewing Angle, IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Interface Types | SPI / RGB (Customizable) |