| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Opslagtemperatuur | -20~+70C |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM-afmeting | 73.03 (H) * 76.48 ((V) * 2.3 ((D) mm |
| Aanraakpaneel | De steun past CTP&RTP aan |
| ooghoek | Alle |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |