| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| AA Boyutu | 23,4(Y) x 23,4 (D) mm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |
| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Dokunma türü | RTP/CTP ile/olmadan |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | 14pin Socket FPC |
| Tip | IPS |